ועידת ישראל לחקלאות: "פרס פורצת הדרך בתחום התקשורת" על הובלת מאבק החקלאים ניתן לדוברת תנועת המושבים והתאחדות חקלאי ישראל, דפנה כהן-נוריאל

פרס פורצת הדרך בתחום התקשורת על הובלת מאבק החקלאים והעלאת נושא החקלאות ומצב החקלאים על סדר היום התקשורתי, הציבורי והלאומי ניתן ל דפנה כהן-נוריאל, דוברת תנועת המושבים והתאחדות חקלאי ישראל בוועידת ישראל לחקלאות ה-6.

 

דפנה כהן-נוריאל הינה דוברת תנועת המושבים והתאחדות חקלאי ישראל. במהלך השנה וחצי בתפקידה הובילה בכלי התקשורת שורה של מאבקים ציבוריים, לאומיים ותקשורתיים לרבות מאבק החקלאים על עתידה של החקלאות (מאבק שבאמצעותו נכנסה הנהגת התאחדות חקלאי ישראל למו"מ עם הממשלה על תכנית אסטרטגית לקידום החקלאות בישראל), המאבק כנגד חוק ההסדרים (במסגרתו ירדו כלל הסעיפים הפוגעניים בחקלאים) ומאבק על שנת השמיטה.

כהן-נוריאל עובדת כ- 15 שנה בתחום הדוברות, תקשורת ואסטרטגיה תקשורתית ביניהם כיהנה כ- 6.5 שנים היותה סגנית וממלאת דובר ההסתדרות בתקופתו של עופר עיני ואבי ניסנקורן בהם ניהלה את כלל מאבקי העובדים במדינה ואת דוברות ההסתדרות כולה, הייתה דוברת אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב ועולם הסטודנטים והובילה את מאבק הסטודנטים כנגד ועדת שוחט, דוברת ראש עיריית אשדוד לשעבר, אינג' צבי צילקר ועוד.

דפנה הינה בעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה במדע המדינה ותקשורת ובעלת תואר שני בדיפלומטיה בהתמחות השפה הערבית מאוניברסיטת תל אביב ונבחרה פעמיים להיות אחת מ- 120 המנהיגים הצעירים היהודים בעולם על פעולות הסברה שעשתה.

דפנה כהן-נוריאל מסרה: "אני שואפת להמשיך ולהצעיד באמצעי התקשורת את החקלאים, את החקלאות ואת המרחב הכפרי כולו לדעת קהל חיובית ולמקום הראוי שמגיע לו. אני רואה בתפקיד שלי כשליחות למען החקלאים ולמען המרחב הכפרי כולו וכמהות הציונות למען המשך קיומה של החקלאות בישראל".

ניהול ושיווק האתר: Exactive Marketing      

 

 נחלה

 

  • |
  • © 2012 כל הזכויות שמורות לתנועת המושבים
  • |
  • מונסייט בניית אתרים